فروشگاه فیلمهای سینمایی فکرزیبا

 

www . Fekreziba 2 .ir

 

فروشگاه فکرزیبا علاوه بر فروش سریالهای تلویزیونی ، اقدام به راه اندازی یک سایت جهت فروش فیلمهای سینمایی ایرانی ، خارجی و هندی و همچنین برترین انیمیشن های جهان نموده است . این سایت به آدرس    www.Fekreziba2.ir     فیلمهای سینمایی پخش شده از صدا و سیما را در قالب یک سایت کامل با خرید بسیار آسان و پرداخت وجه محصولات به دو صورت پرداخت آنلاین و پرداخت در محل فراهم نموده است . نکته حائز اهمیت این است تمام فیلمهای سینمایی که جهت فروش در سایت قرار داده شده دوبله شده صدا وسیما و سانسورشده میباشد . فرمت تمام فیلمها بصورت MKV و قیمت هر فیلم 500 تومان است . سفارشات کمتر از 6 فیلم به هیچ وجه ارسال نمی شود و برای خریدهای پرداخت نقدی (شامل خریدهای کارت به کارت یا واریز به حساب) بالای 100 فیلم هر فیلم 400 تومان و بالای 250 فیلم هرفبلم 300 تومان محاسبه خواهد شد . خریدهای پرداخت آنلاین فقط شامل 10% تخفیف در هزینه ارسال خواهد بود و شامل تخفیف فیلمها نمی باشد. لازم به ذکراست این سایت هرروز در حال بروز رسانی میباشد و فیلمهای جدید اضافه خواهد شد .

 

فرمت MKV  چیست ؟؟

فرمت MKV مخفف عبارت Matroska Video است كه Matroska به تنهايي يك فرمت نگهدارنده فايل‌ها به‌شمار مي‌رود كه مي‌تواند تعداد نامحدودي فايل‌ ويدئويي و صوتي و هرگونه اطلاعات اضافه ديگر در خود (در يك فايل) جاي دهد. اين روزها بسياري از فيلم‌هاي موجود با فرمت MKV در اختيار كاربران قرار مي‌گيرد، زيرا اين فرمت علاوه بر داشتن تمامي فايل‌ها و اطلاعات موردنياز در يك فايل، از حجم بسيار كم و كيفيت بسيار بالايي نيز برخوردار است. همگی دستگاه‌هاي پخش خانگي قادر به پخش فايل‌هاي ويدئويي ذخيره‌شده در اين فرمت نیستند  مگر اینکه روی دفترچه راهنما یا جعبه دستگاه پشتیبانی از این فرمت را قید کرده باشد ولی در رایانه ، لپ تاپ و تبلت نرم افزارهای مختلفی جهت مشاهده آنها وجود دارد. همچنین اکثر دستگاههای گیرنده دیجیتال و رسیورها قابلیت پخش این فرمت را دارند . بدین صورت که ابتدا فیلمها را برروی فلش مموری ریخته و از طریق درگاه USB به دستگاه رسیور و یا گیرنده دیجیتال متصل و از تماشای فیلم مورد نظر خود لذت ببرید.

عزیزانی که تمایل دارند این فیلمها را در دستگاه پخش خانگی مشاهده نمایند میتوانند با پشتیبانی فروشگاه تماس گرفته تا فیلمها تبدیل و برای آنها ارسال شود . در این حالت قیمت هر فیلم 2500 تومان خواهد بود.البته به تعداد بالای 10 فیلم در این حالت تخفیف ویژه تعلق خواهد گرفت .

در صفحات بعدی لیست کامل فیلمها و انیمیشن ها آورده شده ، البته لازم به ذکر است فیلمها و انیمیشن ها هر هفته در حال بروز رسانی میباشند . برای اطلاع از فیلم یا انیمیشن مورد نظر خود که در این لیست موجود نیست حتما به آدرس اینترنتی www.Fekreziba2.ir  مراجعه و از قسمت جستجو فیلم مورد نظر خود را جستجو کنید.